12 września 2012
Zapisz się na dwudniowe, bezpłatne warsztaty organizowane w ramach projektu FUNdusze na Kulturę. Dzięki spotkaniom poznasz metodykę zarządzania i przygotowania projektów z dziedziny kultury. Pokażemy Ci najlepsze projekty finansowane z Funduszy Europejskich w Twoim mieście, które zmieniają lub zmienią rzeczywistość wokół Ciebie.
W trakcie warsztatów pokażemy Tobie najlepsze projekty finansowane z Funduszy Europejskich w Twoim mieście, które zmieniają lub zmienią rzeczywistość wokół Ciebie.

Dzięki dwudniowym spotkaniom poznasz metodykę zarządzania i przygotowania projektów z dziedziny kultury. Uczestnikom zostaną zaprezentowane modele i narzędzia zarządzania projektami na podstawie polskich i międzynarodowych dobrych praktyk.

W trakcie warsztatów przedstawimy i przećwiczymy najważniejsze narzędzia współpracy partnerskiej oraz przekażemy zasady zawierania umów o współpracę. Dowiesz się również, czym jest złoty trójkąt ograniczeń, metodyka PCM czy matryca odpowiedzialności. Warsztaty prowadzą eksperci ds. FE. Ze spotkania wyjdziesz z wiedzą w pigułce, a jeśli sam szykujesz się do aplikowania – z rekomendacjami ekspertów.

W trakcie warsztatów znajdziemy mocne i słabe strony przesłanego w zgłoszeniu projektu, wspólnie poszukamy ewentualnych partnerów czy określimy ryzyka. Uczestnicy warsztatów zakończą spotkanie prezentacjami gotowych pomysłów na projekt.

Szczegóły dotyczące rekrutacji dostępne są w zakładce ZAPISZ SIĘ!

Korzyści uczestnictwa w warsztatach:
- poznasz możliwości, metody i narzędzia ułatwiające pracę przy projekcie;
- zwiększysz świadomości kluczowych czynników sukcesu projektu z punktu widzenia wszystkich jego uczestników;
- poprawisz efektywność i usprawnisz współpracę z partnerami;
- zwiększysz szanse na osiągnięcie sukcesu na każdym z kluczowych etapów wdrażania projektu; -poznasz możliwości realizowania projektów międzynarodowych;
- zwiększysz możliwości nawiązania konkretnych relacji partnerskich;
- poznasz sposoby minimalizacji ryzyka projektowego poprzez zastosowanie metod szacowania czasu, kosztów i budżetu w projekcie.

Projekt realizowany przy współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Konkursu dotacji na promocję Funduszy Europejskich, ogłoszonego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.


Kontakt
Stowarzyszenie Media Dizajn / Szczeciński Inkubator Kultury
al. Wojska Polskiego 90
70-482 Szczecin

tel. 91 424 04 64
fax 91 421 02 04

www.inkubatorkultury.szczecin.pl
www.mediadizajn.pl

Kontakt:
Kinga Rabińska, koordynator projektu FUNdusze na Kulturę
e-mail: krabinska@mediadizajn.pl

Emilia Wolf, asystent projektu FUNdusze na Kulturę
e-mail: ewolf@mediadizajn.pl

Olga Łozińska, koordynator lokalny (Szczecin i Gdańsk)
e-mail: olozinska@mediadizajn.pl

Kamila Gębska, organizacja akcji ambientowych
e-mail: kgebska@mediadizajn.pl

design by fast4net