16 października 2012
Jeśli 17 października będziecie we Wrocławiu zachęcamy Was do wzięcia udziału w akcji przygotowywania Waszych jednośladów na zimę. FUNdusze na Kulturę też tam będą!

Zbliża się zima, ale to nie znaczy, że Wasze ukochane rowery mają zająć miejsce w piwnicy czy na balkonie na nadchodzące miesiące. Takiego zdania jest także Wrocław, w którym już 17 października (środa) będzie można wziąć udział w akcji Nie porzucaj mnie zimą. Akcja przygotowana wspólnie przez Urząd Miejski, stowarzyszenie Lupa, sklep rowerowy PM Rider oraz sadownika p. Grzegorza Nehringa ma na celu zachęcić rowerzystów aby nie porzucali swojego środka transportu podczas zimy. 

Na ulicy Powstańców Śląskich (naprzeciwko Arkad Wrocławskich) przy charakterystycznym kamiennym słoniu, w godzinach od 7:00 do 11:00 każdy rowerzysta dowie się jak przygotować siebie i swój pojazd do zimy. Po południu od 15:00 do 17:00, sekcja rowerowa Urzędu Miejskiego we Wrocławiu, z oficerem rowerowym na czele, będą smarować łańcuchy, będzie też można dopompować koła w swoich jednośladach. Dodatkowo dla rowerzystów przewidziane są upominki. FUNdusze na Kulturę też tam będą - każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę promującą rowerowy styl życia, bo rowery i Fundusze Europejskie skracają drogę do kultury! Zapraszamy gorąco!

źródło: www.wroclaw.pl.Kontakt
Stowarzyszenie Media Dizajn / Szczeciński Inkubator Kultury
al. Wojska Polskiego 90
70-482 Szczecin

tel. 91 424 04 64
fax 91 421 02 04

www.inkubatorkultury.szczecin.pl
www.mediadizajn.pl

Kontakt:
Kinga Rabińska, koordynator projektu FUNdusze na Kulturę
e-mail: krabinska@mediadizajn.pl

Emilia Wolf, asystent projektu FUNdusze na Kulturę
e-mail: ewolf@mediadizajn.pl

Olga Łozińska, koordynator lokalny (Szczecin i Gdańsk)
e-mail: olozinska@mediadizajn.pl

Kamila Gębska, organizacja akcji ambientowych
e-mail: kgebska@mediadizajn.pl

design by fast4net